Ha a célod az, hogy a gépiparban légy sikeres, akkor köztünk a helyed!

ÉRTÉKESÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ

Feladatok:

vidéki tárgyalásokat lebonyolítani új, potenciális partnercégek tulajdonosaival, felső vezetőivel

feltárni a fejlesztési igényeket és ezek alapján megtervezni a projekteket

egyeztetni az ügyféllel a műszaki, gazdasági elvárásokat, szakmai tanácsokat adni, azokat elfogadtatni

kiválasztani és összeállítani az ajánlatok paramétereit

a feltárt, valós ügyfél igények alapján megtervezni és végrehajtatni az ügyfél cégére szabott projekteket

szerződéseket kötni

folyamatos kapcsolatot tartani a meglévő ügyfeleinkkel az általuk már megszokott, professzionális színvonalon

megszerezni és folyamatosan bővíteni a termék és technológiai ismereteket

szakmai rendezvényeken képviselni a cégünket (külföldön is)

adminisztrálni.

Ha nem riadsz vissza

a feladat és a partnerkörünk sokszínűségétől

a tanulástól

attól, hogy a napi 8 órából 8-at végig kell dolgoznod

a napi akár több száz kilométer autóvezetéstől

a teljesítmény mérésétől

a nagy számoktól,

akkor várunk fiatalos, eredményorientált csapatunkba.

Szakmai elvárások:

gépészmérnöki végzettség

az értékesítési szakma ismerete

tárgyalóképes angol nyelvtudás (elengedhetetlen feltétel)

valós és erős felhasználói számítógépes ismeretek (elsősorban MS Office)

B kategóriás jogosítvány

autóvezetési tapasztalat.

Személyes kompetenciák:

a szakma iránti elkötelezettséged, felelősségvállalásod

kiváló érzéked van az értékesítéshez

rendszerető, pontos, következetes személyiség vagy

rendezett családi állapottal és háttérrel rendelkezel

kiváló stressz tűrő, stressz kezelő vagy

hosszú távú elkötelezettséggel, lojalitással bírsz

karizmatikus személyiség vagy

határozott, bátor, jó a kommunikációd

a megjelenésed professzionális

eredményorientált a gondolkodásmódod

jellemző Rád a rugalmasság, önálló munkavégzés

erősen érdeklődő vagy a környezeteddel szemben

alapvető hajlandóságod van másokon segíteni

igazolható eredményeid vannak.

Előnyt jelent:

tapasztalat a gyártás és/vagy alkalmazás-technológia területén

gyakorlati jártasság a forgácsolás és/vagy a lemeztechnológiákban

vállalatirányítási rendszerek ismerete

tárgyalóképes német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

olyan feladatkör, melyben ismeretlen az unalom és a rutin

használhatod a képességeidet és, ha tehetséges vagy, segítünk iparági szakértővé válnod

21. századi munkakörnyezet és gondolkodásmód

piacvezető üzleti modell

csapatmunkára épülő vállalati kultúra

kiemelkedő motivációs rendszer a jól teljesítő kollégáknak

szakmai fejlődési lehetőség

következetes, ám támogató vezetők

konkrét feladat- és felelősségi körök.

 Munkavégzés helye: Törökbálint, vidéki utakkal.