Keresés
Close this search box.

Álláslehetőségek

Az ipari fémmegmunkálási technológiák forgalmazásával, komplex, az Ipar 4.0 elvárásainak is megfelelő megoldásokkal foglalkozó, a piacon meghatározó szerepet betöltő 24 éves Gordiusz Alfa keres a 3D nyomtatás (additív technológia) területére

ÉRTÉKESÍTÉSI PROJEKTVEZETŐT

Amennyiben kialakult Benned az a cél, hogy a mi iparágunkban leszel sikeres, akkor köztünk a helyed!

Feladatok:

  • országosan tárgyalásokat lebonyolítani új, potenciális partnercégek tulajdonosaival, felső vezetőivel
  • feltárni az additív fejlesztési igényeket az additív technológia területén és ezek alapján megtervezni a projekteket
  • egyeztetni az ügyféllel a műszaki, gazdasági elvárásokat, szakmai tanácsokat adni, azokat elfogadtatni
  • kiválasztani és összeállítani az ajánlatok paramétereit
  • a feltárt, valós ügyfél igények alapján megtervezni és végrehajtatni az ügyfél cégére szabott projekteket
  • szerződéseket kötni
  • folyamatos kapcsolatot tartani a meglévő ügyfeleinkkel az általuk már megszokott, professzionális színvonalon
  • megszerezni és folyamatosan bővíteni a termék és technológiai ismereteidet
  • szakmai rendezvényeken képviselni a cégünket (külföldön is)
  • minimálisan adminisztrálni.

Amennyiben teljesíted az értékesítési feltételeket, előrelépési lehetőséget kapsz a divízióvezetői pozícióra.

Ha nem riadsz vissza

  • a feladat és a partnerkörünk sokszínűségétől
  • a tanulástól
  • attól, hogy a napi 8 órából 8-at végig kell dolgoznod
  • a napi akár több száz kilométer autóvezetéstől
  • a teljesítmény mérésétől,

akkor várunk fiatalos, eredményorientált csapatunkba.

Szakmai elvárások:

  • műszaki affinitás
  • az értékesítési szakma ismerete
  • tárgyalási gyakorlat tulajdonosi, felsővezetői körökben
  • additív 3D nyomtatás technológia általánosnál jobb ismerete
  • adaptációs képesség egy kiemelkedően gyorsan változó termékkörhöz és
    technológiákhoz
  • helyzetfelismerő képesség, kreatív, erősen “outside of the box”, azaz nem konvencionális megoldásokon tud gondolkozni az ügyfelek előtt
  • stratégiai lépések kezdeményezése, lehetőségek meglátása
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (elengedhetetlen feltétel)
  • valós és erős felhasználói számítógépes ismeretek (elsősorban MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány.

Személyes kompetenciák:

  • a szakma iránti elkötelezettséged, felelősségvállalásod
  • kiváló érzéked van az értékesítéshez
  • rendszerető, pontos, következetes személyiség vagy
  • kiváló stressztűrő, stresszkezelő vagy
  • hosszú távú elkötelezettséggel, lojalitással bírsz
  • karizmatikus személyiség vagy
  • határozott, bátor, jó a kommunikációd
  • a megjelenésed professzionális
  • eredményorientált a gondolkodásmódod
  • jellemző Rád a rugalmasság, önálló munkavégzés
  • erősen érdeklődő vagy a környezeteddel szemben
  • alapvető hajlandóságod van másokon segíteni
  • igazolható eredményeid vannak.

Előnyt jelent:

  • gyártástechnológiák általánosnál jobb ismerete: fröccsöntés, forgácsolás,
    fémmegmunkálás
  • gyártási folyamatok átlátása, lehetőségek felismerése
  • célpiacok általános ismerete
  • tapasztalat a gyártás és/vagy alkalmazás-technológia területén
  • gyakorlati jártasság a forgácsolástechnológiákban
  • Mini CRM ismerete
  • tárgyalóképes német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • olyan feladatkör, melyben ismeretlen az unalom és a rutin
  • használhatod a képességeidet és, ha tehetséges vagy, segítünk iparági szakértővé válnod
  • 21. századi munkakörnyezet és gondolkodásmód
  • piacvezető üzleti modell
  • csapatmunkára épülő vállalati kultúra
  • kiemelkedő motivációs rendszer a jól teljesítő kollégáknak
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • következetes, ám támogató vezetők
  • konkrét feladat- és felelősségi körök
  • versenyképes alap- és mozgóbér, munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, laptop, telefon)

Munkavégzés helye:

Magyarország, esetenként külföld.

Cégünk komplett beruházás menedzsmentet nyújt partnerei számára. Amennyiben szívesen lennél részese, illetve alakítanád ezt a komplex folyamatot, küldd el fényképes önéletrajzodat a karrier@gordiuszalfa.hu címre!